Аналіз ситуації та прогнози американських експертів щодо перебігу війни Росії проти України

Поділитися:

Американські експерти у сфері національної безпеки уважно аналізують перебіг війни Росії проти України, розглядаючи її можливі сценарії та висловлюючи свої прогнози щодо подальшого розвитку подій.

На думку відомого експерта Дж. Фітсанакіса, те, що починалося як «спеціальна воєнна операція», перетворилося на наймасштабніший воєнний конфлікт у Європі з часів Другої світової війни.

Джозеф Фітсанакіс, випускник Единбурзького університету (Велика Британія), де отримав магістерський та докторський наукові ступені. З 2015 р. – професор Прибережного університету Кароліни (м. Конвей, Південна Кароліна, США), спеціалізація – безпекові дослідження та діяльність розвідувальних служб. Автор численних публікацій про спецслужби (зокрема, у США, КНР та Південній Європі), на які посилаються такі авторитетні медіа, як The Washington Post, BBC, ABC, Newsweek. Дж. Фітсанакіс також є заступником директора Європейської академії розвідки та старшим редактором наукового блогу intelNews.org, індексованого в ACI Scholarly Blog Index, каталог якого міститься у Бібліотеці Конгресу США.

Отримуйте якісну та актуальну аналітику від НІСД у зручному для вас форматі:

- читайте нас у Telegram 
- слухайте на Google Podcast 
- дивіться на YouTube

Фото: НІСД