"Протидія тероризму, нерозповсюдження зброї та матеріалів масового знищення й захист критичної інфраструктури". Зб. матеріалів МЕРГ

bookУ збірнику представлені інформаційні та аналітичні матеріали, що висвітлюють діяльність створеної у березні 2011 р. при Національному інституті стратегічних досліджень Міжвідомчої експертної робочої групи (МЕРГ) з питань протидії загрозам розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення, а також пов’язаних із ними терористичних загроз, і захисту критично важливої для забезпечення життєдіяльності держави інфраструктури.


До частини І видання увійшли матеріали, що стосуються створення групи, а також окремі доповіді та повідомлення членів МЕРГ з актуальних проблем, віднесених до компетенції групи.

 

У ІІ частині видання представлена аналітична доповідь, присвячена актуальним проблемам протидії незаконному обігу ядерних та інших радіоактивних матеріалів, а також ядерному та радіаційному тероризму, презентація якої відбулася на одному із засідань МЕРГ.

 

Збірник розрахований на представників органів державної влади, співробітників правоохоронних органів та спецслужб, промисловців, науковців, експертів, а також на широке коло читачів, які цікавляться відповідною проблематикою.