Науково-практична конференція «Проблеми реалізації Стратегії державної міграційної політики України»

Запрошуємо провідних фахівців і вчених у сфері міграційної політики взяти участь у науково-практичній конференції «Проблеми реалізації Стратегії державної міграційної політики України», яка відбудеться 19 грудня 2019 року о 10:00 у Національному інституті стратегічних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також спеціалісти урядових та неурядових організацій, які активно займаються практичною роботою та дослідженнями у сфері міграційної політики.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 4 грудня 2019 року заповнити та надіслати до оргкомітету конференції електронну аплікаційну форму за посиланням.

Учасники конференції також можуть надати тези доповіді, які будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції безкоштовно. Для цього необхідно не пізніше 15 листопада 2019 року надіслати на електронну адресу dzhiga@niss.gov.ua тези доповідей, згідно із вимогами, викладеними у додатку. Обсяг тез: не більше 12 тис. друкованих знаків.

Усіх учасників буде забезпечено електронним збірником тез конференції та сертифікатом учасника. Поштова відправка друкованого збірника тез та сертифіката учасника запланована на 18 січня 2020 року.

Додаткову інформацію Ви можете переглянути на сайті або звернутися до оргкомітету конференції redko@niss.gov.ua, +380635961032.

Координатор підготовки тез до збірника матеріалів конференції:

Джига Тетяна

Електронна адреса: dzhiga@niss.gov.ua

Телефон: +380442860109

 

Координатор від організаційного комітету конференції:

Редько Олександр

Електронна адреса: redko@niss.gov.ua,

Мобільний телефон: +380635961032

 

Сайти співорганізаторів конференції:

https://niss.gov.ua/

https://www.irf.ua/

Завантажити вимоги до оформлення тез доповідей (прикріпити вимоги).

Перейти за посиланням для реєстрації на конференцію.