Укладено Меморандум про співробітництво між НІСД і Національним університетом «Острозька академія»

08 червня 2021 року відбувся робочий візит директора НІСД Олександра Литвиненка до Національного університету «Острозька академія» (НаУОА), м. Острог Рівненської області.

Під час робочої зустрічі з керівництвом Університету були, зокрема, обговорені важливі питання розвитку освітньої галузі в Україні, участі молодих науковців у проектах з питань національної безпеки, а також визначені напрями і конкретні кроки співробітництва між НІСД та Острозькою академією. З метою розвитку співпраці директор НІСД Олександр Литвиненко та ректор НаУОА Ігор Пасічник підписали Меморандум про співробітництво між Національним інститутом стратегічних досліджень та Національним університетом «Острозька академія».

Після робочої зустрічі Олександр Литвиненко виступив перед студентами академії. Лекція стосувалась питань міжнародної безпеки, загроз та викликів сучасного світу, а також зовнішньо- та внутрішньополітичних векторів України. Після лекції, яка викликала жвавий інтерес аудиторії, професор Литвиненко відповів на запитання студентів.

Зручніше отримувати якісну аналітику в месенджері? Підписуйтеся на наш Telegram-канал: t.me/niss_gov_ua

Фото: НІСД,
 «Острозька академія» (НаУОА)