Завідувач відділу НІСД О.М. Суходоля взяв участь в обговоренні проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист»

Поділитися:

17 травня 2019 року в «Укрінформ» відбувся Круглий стіл на тему «Обговорення Закону України (проект) «Про критичну інфраструктуру та її захист».

Круглий стіл було організовано зусиллями Держкомтелерадіо, МГО «Міжнародна антитерористична єдність», «Федерація професіоналів безпеки», ГО «Соціальна Справедливість», а також іншими громадськими та професійними організаціями. В роботі Круглого столу взяли участь представники органів державної влади, науковці та експерти з питань безпеки, громадські діячі.

До участі у роботі Круглого столу був запрошений завідувач відділу НІСД О.М. Суходоля, який у своєму виступі представив основні результати тривалих досліджень Інституту щодо проблематики захисту критичної інфраструктури. Оцінюючи підготовлений урядом проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист» він зазначив, що основні результати досліджень фахівців Інститут знайшли відображення у законопроекті.

Професор О. Суходоля зробив короткий аналіз проблем, що постають в процесі формування законодавчої бази щодо створення державної системи захисту критичної інфраструктури, відзначив подібність пропонованих рішень в інших країнах та закликав всіх учасників законотворчого процесу докладати зусиль, щоб цей важливий законодавчий акт набрав чинності якнайшвидше. Суходоля О.М. також закликав громадські та професійні організації долучитись до процесу розробки цілого комплексу нормативно-правової бази, необхідної для створення державної системи захисту критичної інфраструктури.