24 лютого 2020 року у Мінську, Республіка Білорусь, започатковано співробітництво між Національним інститутом стратегічних досліджень і Білоруським інститутом стратегічних досліджень

Поділитися:

24 лютого 2020 року директор НІСД Олександр Литвиненко і заступник директора Олег Сінайко перебували з одноденним візитом у Мінську, Республіка Білорусь, на запрошення директора Білоруського інституту стратегічних досліджень (БІСД) Олега Макарова.

Під час візиту представники керівництва НІСД мали робочу зустріч з керівництвом БІСД та взяли участь у засіданні круглого столу «Перспективні напрями розвитку білорусько-українських відносин», організованого білоруською стороною.

Під час круглого столу з промовами виступили Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь Й.В. Ігор Кизим, директор БІСД Олег Макаров і директор НІСД Олександр Литвиненко.

Після засідання круглого столу відбулась урочиста церемонія підписання Меморандуму про наміри щодо співробітництва між Національним інститутом стратегічних досліджень і Білоруським інститутом стратегічних досліджень за участі представників обох інститутів і Посольства України в Республіці Білорусь. Сторони визначили потенційні напрями для подальшого співробітництва інститутів з метою вироблення рекомендацій для розвитку двосторонніх відносин України та Білорусі.