Бюджет участі може стати важливим інструментом розбудови миру на сході України: експерти НІСД взяли участь у конференції «Бюджет участі та реінтеграції – форвардний проєкт для стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей»

Поділитися:

15 квітня заступник директора – керівник центру економічних та соціальних досліджень д.е.н. Ярослав Жаліло та завідувачка центру суспільних досліджень НІСД Юлія Тищенко взяли участь у відеоконференції «Бюджет участі та реінтеграції – форвардний проєкт для стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей», яка відбулася на базі Донецької ОДА в рамках Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію». У конференції взяли участь голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА Павло Кириленко, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Снавер Сейтхалілєв, працівники ОДА, керівники та представники громад області, громадські активісти. Учасники обговорювали перспективи запровадження бюджету участі як одного з інструментів розвитку регіону, включаючи можливості на напрямки підтримки цього процесу з боку держави.

У своєму виступі Ярослав Жаліло відзначив важливість бюджету участі як інструменту соціальної згуртованості, висловив рекомендації щодо можливих форм державної підтримки його впровадження, необхідних передумов надання такої підтримки та критеріїв виокремлення проєктів, спрямованих на реалізацію цілей згуртованості та реінтеграції.

На думку пана Жаліла, інтеграція інструментарію бюджету участі до державної політики згуртованості може надати принципово нові можливості реалізації цього елементу економічної демократії та системної підтримки поширення його впровадження.

 

 

Зручніше отримувати якісну аналітику в месенджері? Підписуйтеся на наш Telegram-канал: t.me/niss_gov_ua

Фото: НІСД