Експерт НІСД виступив на українсько-білоруському експертному форумі "Україна-Білорусь: двосторонній порядок денний в турбулентному регіоні"

Поділитися:

Співробітник НІСД виступив на українсько-білоруському експертному форумі "Україна-Білорусь: двосторонній порядок денний в турбулентному регіоні" в м. Мінськ

 

Головний консультант відділу зовнішньоекономічної політики Іван Ус виступив на українсько-білоруському експертному форумі "Україна-Білорусь: двосторонній порядок денний в турбулентному регіоні", який 17 грудня 2018 р.  проходив у Мінську. Форум був організований Посольством України в Республіці Білорусь спільно з експертною ініціативою «Мінський Діалог» та експертною радою з зовнішньої політики "Українська Призма" при підтримці Konrad-Adenauer-Stiftung Belarus та Wilfried Martens Centre for European Studies.

 

 

В рамках заходу провідні зовнішньополітичні експерти з України та Білорусі, а також представники білоруських органів влади, дипломатичного корпусу та, зокрема, Посольства України в Республіці Білорусь у закритому та відкритому для ЗМІ форматах обговорили поточний стан та перспективи розвитку українсько-білоруських відносин.

 

Під час свого виступу Іван Ус прокоментував стан торгівлі між Україною та Республікою Білорусь та звернув увагу присутніх на ризики для цього співробітництва від певних дій Російської Федерації.

 

 

Фото: НІСД