Експерт НІСД взяв участь в міжнародній науково-практичній конференції «Українські революції ХХ – ХХІ століть у контексті націо- та державотворення»

Поділитися:

28 листопада 2019 року в Міжнародному культурному центрі «Сяйво» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Українські революції ХХ – ХХІ століть у контексті націо- та державотворення».

Організаторами заходу виступили Національна академія наук вищої освіти України, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міжнародний культурний центр «Сяйво», Конфедерація журналістських організацій України.

З основними доповідями перед учасниками конференції виступили В. І. Сергійчук, голова Правління Міжнародного культурного центру «Сяйво», професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор; О. О. Скіпальський, депутат Верховної Ради України ІІ-го скликання, генерал-лейтенант, почесний голова Спілки офіцерів України.

Головний науковий співробітник відділу етнонаціональних досліджень, реінтеграції та розвитку громадянського суспільства НІСД, доктор політичних наук, професор Олександр Анатолійович Корнієвський виступив на цьому міжнародному заході з доповіддю на тему: «Громадські об’єднання як суб’єкти формування історичної пам’яті в сучасній Україні».

Учасники конференції у своїх виступах акцентували увагу на наступній проблематиці: висхідні державотворчі процеси як об’єктивність суспільного розвитку; журналістика та соціальні комунікації в умовах революційних процесів; місце та роль громадянських інституцій у суспільних перетвореннях; українські революції як феномен і чинник геополітичних процесів.