Експерти НІСД долучилися до брифінгу для представників медіа на тему «Український фронтир: виклики для Закарпаття та Причорномор’я»

Поділитися:

8 серпня 2019 р. експерти НІСД Валерій Кравченко та Олександра Давимука долучилися до брифінгу для представників медіа на тему «Український фронтир: виклики для Закарпаття та Причорномор’я». Під час заходу експерти презентували результати дослідження в рамках проєкту «Український фронтир», який є ініціативою громадської організації «Центр міжнародної безпеки» (ЦМБ) та Національного інституту стратегічних досліджень. Проєкт реалізований за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні у партнерстві з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінститут).

Протягом квітня-травня 2019 року представники НІСД, ЦМБ і Фонду Конрада Аденауера в Україні вивчали проблеми районних центрів Закарпатської (міста Мукачево, Берегове, Хуст), Миколаївської (міста Первомайськ, Южноукраїнськ, Очаків) та Одеської (міста Подільськ, Білгород-Дністровський, Болград) областей.

Метою проєктe стало визначення актуальних загроз та викликів в мультикультурних, полінаціональних регіонах, де існують ризики посилення конфліктогенності через внутрішні та зовнішні чинники – українському Причорномор’ї та на Закарпатті; напрацювання рекомендацій щодо зменшення визначених деструктивних впливів і підвищення якості управління (good governance) на рівні районів (громад), місцевої та центральної влади.