Експерти НІСД взяли участь у дискусіях щодо інструментів інформаційної підривної діяльності та методів протидії їм через медіаграмотність

Поділитися:

Експерти НІСД Дмитро Дубов та Анастасія Баровська взяли участь у серії дискусій щодо проблем проведення ворожих операцій впливу, поширенні дезінформації та деструктивних наративів. Заходи відбулись за сприяння ГО «Українська фундація безпекових студій» на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Під час заходів обговорювались питання форм та методів ведення гібридної війни, ролі в них операцій впливу, а також можливостей опиратись поширюваній дезінформації. 

Дмитро Дубов у своєму виступі підкреслив, що основні форми та методи підривної діяльності мало змінюються з роками, хоча технології дозволяють поліпшити окремі елементи. 

Анастасія Баровська акцентувала увагу на ролі медіаграмотності як інструменту протидії маніпулятивним впливам, що становлять значну частину операцій впливу.

У дискусіях взяли участь представники органів місцевої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, в також викладачі та студенти ХНУ імені В. Н. Каразіна.