Експерти НІСД взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні»

Поділитися:

Завдання та виклики безпеці та стійкості критичної інфраструктури обговорювались на ІІІ щорічній науково-практичній конференції «Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні», що відбулася у м.Яремче 12-13 вересня 2019 року.

В рамках роботи конференції відбулось обговорення проєкту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист» та пріоритетів діяльності Служби безпеки України в частині забезпечення належного захисту критичної інфраструктури.

У роботі конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, що формують політику держави із захисту інфраструктури у різних секторах критичної інфраструктури, представники операторів критичної інфраструктури, науковці, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Від Національного інституту стратегічних досліджень у роботі конференції взяв участь Олександр Суходоля, завідувач відділу енергетичної та техногенної безпеки. О.Суходоля, який був модератором Платформи «Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні», зробив доповідь щодо останніх напрацюваннь НІСД за цим напрямом. Зокрема, він представив публікацію НІСД «Організаційні та правові аспекти забезпечення безпеки і стійкості критичної інфраструктури», де з наукової точки зору обґрунтовуються основні ідеї та підходи, які знайшли відображення в обговорюваному законопроєкті.

Докладніше у відео:

 

Відеозвіт з другого дня конференції «Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні»: