Презентація видань Інституту на XXIV-му Форумі видавців

Поділитися:

116 вересня 2017 року у рамках 24 Форуму видавців «Точка творення» у Конференц-залі Палацу Мистецтв у м. Львові відбулась презентація колективної монографії «Світова гібридна війна: український фронт»  (українською та англійською мовами) та одноосібної монографії Володимира Горбуліна «Хроніки передбачень: 2006-2017», виданих ТОВ "Видавництво Фоліо".


Презентували видання директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін та його перший заступник Олександр Власюк. Модератором презентації виступав головний редактор ТОВ "Видавництво Фоліо" Олександр Красовицький. Захід проходив за активної підтримки 3Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, який очолює Володимир Волошин.


«Фактор несподіванки – це інструмент, яким завжди користуються агресори, і його дія залежить від реакції жертви. У нашому випадку, у гібридній війні із Росією, реакція українського народу була сповільненою, але абсолютно правильною, - зазначив під час презентації книги Володимир Горбулін . - Ми не повинні недооцінювати запас внутрішньої міцності українців».

Перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Власюк у своєму виступі наголосив на особливостях трансформацій, які відбуваються в Україні і поза її межами в умовах багатополярності сучасного світу.


На презентації були присутні представники влади, зарубіжні гості та громадськість. Голова Львівської ОДА Олег Синютка5 у вітальній промові з нагоди виходу у світ нового видання В. Горбуліна «Хроніки передбачень: 2006-2017» зазначив: «Сьогодні свою книгу презентує велика людина - Володимир Горбулін».

 

Великий інтерес викликала англомовна версія колективної монографії «The World Hybrid War: Ukrainian Forefront». Про те, як вона вже мандрує світом і чому це вельми важливо, у своєму виступі зазначив Співзасновник "Українського інституту майбутнього" (UIF) Олексій Скрипник.


Під час автограф-сесії директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін зробив пам’ятні написи на понад ста примірниках презентованих видань.

 

Учений секретар Національного інституту стратегічних досліджень Олексанра Ляшенко зауважила, що гібридна війна - це реальність, яка відбувається не лише на Сході України, але і в усій Україні та світі загалом. Водночас Україна є сильною державою, оскільки їй не випадково дісталася передова і вона вже перемогла у цій війні. Крім того, Олександра Ляшенко англійською мовою висловила подяку світовій спільноті за підтримку нашої держави у дуже важкий час.

 

Подію висвітлено у таких ЗМК:

Новини Львова http://uanews.lviv.ua/society/2017/09/16/131010.html

Львівська обласна державна адміністрація  http://loda.gov.ua/news?id=30366

Львівська міська рада http://city-adm.lviv.ua/news/culture/242374-24-forum-vidavtsiv-znajomit-nas-z-velikimi-lyud-mi-a-moskalenko та ін.

 

24

 

25