Співробітник НІСД взяв участь у засіданні Робочої групи з питань створення в Україні мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів

Поділитися:

116 квітня 2018 р. провідний науковий співробітник відділу енергетичної та техногенної безпеки НІСД Г. Рябцев взяв участь у черговому засіданні Робочої групи щодо створення мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів, яке відбулося в НДІ «Ресурс» Держрезерву.

 

Учасники засідання обговорили план підготовки законопроекту «Про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів» і проект постанови Уряду «Про затвердження Моделі формування мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів і її фінансування в Україні».

 

Як наголосив у своєму виступі Г. Рябцев: «Представлену Держрезервом модель мінімальних запасів варто підтримати, виступити за якнайшвидше її затвердження та розроблення законопроекту, що врегулює механізми та умови формування, зберігання, використання та оновлення резервів, у тому числі з урахуванням функціонування економіки та критичної інфраструктури в особливий період. При цьому під час розроблення нормативно-правових актів, необхідних для застосування зазначеної моделі, варто врахувати особливості ведення гібридної війни з Російською Федерацією й доцільність паралельного формування гнучкого енергетичного резерву, що забезпечуватиме стійке функціонування усіх галузей національної економіки».