Співробітники Інституту взяли участь у роботі круглого столу «Євроатлантична стратегія і зовнішньополітичні пріоритети України у сфері безпеки та оборони»

Поділитися:

19 червня 2019 р. заступник директора НІСД Костянтин Кононенко, завідувач відділу проблем зовнішньої політики Олег Александров та старший науковий співробітник цього відділу Валерій Кравченко, а також завідувач відділу досліджень Придунайсько-Чорноморського регіону Артем Філіпенко взяли участь у роботі круглого столу «Євроатлантична стратегія і зовнішньополітичні пріоритети України у сфері безпеки та оборони», організованому Центром міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Г.Удовенка при МЗС спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта у м. Києві та UA: Ukraine Analytica в рамках проєкту «Концепція зовнішньої політики України».

На заході відбулося експертне обговорення та апробація попередньо проведеного аналізу поточного стану євроатлантичної системи безпеки, зовнішньої політики України на євроатлантичному напрямку та пропозицій щодо її здійснення у майбутньому.

На круглому столі Костянтин Кононенко здійснював модерування панелі «Європейський фланг НАТО. Ставлення до України як безпекової проблеми (чи можливості?)», а В.Кравченко виступив із доповіддю «Україна – контрибутор НАТО як безпекового об’єднання». Співробітники НІСД активно долучилися до обговорення питань порядку денного заходу.