Співробітники НІСД взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Правове регулювання децентралізації в Україні: безпекові аспекти»

Поділитися:

26.06.2018 р. співробітники НІСД взяли участь у  міжнародній науково-практичній конференції «Правове регулювання децентралізації в Україні: безпекові аспекти», яка була організована Інститутом законодавства Верховної Ради України, Женевським центром демократичного контролю над збройними силами, Центром досліджень армії, конверсії і роззброєння. 

 

Розглядалися питання інституційного забезпечення національної безпеки в умовах децентралізації, у т.ч. забезпечення безпеки життєво важливих цінностей Українського народу, окремі аспекти децентралізації у сфері охорони державного кордону, забезпечення правопорядку та цивільного захисту, удосконалення системи місцевих правоохоронних органів та інші.

 

Завідувач відділу проблем національної безпеки О. Резнікова поінформувала про особливості запровадження принципів національної стійкості у контексті забезпечення національної безпеки в умовах децентралізації.