В Національному інституті стратегічних досліджень відбулася зустріч між керівництвом Інституту і делегацією Королівства Норвегія

Поділитися:

13 листопада 2019 року в Національному інституті стратегічних досліджень відбулася зустріч між керівництвом Інституту і делегацією Королівства Норвегія.

У зустрічі взяли участь: пані Туне Скуген (Tone Skogen) - Державний секретар міністерства оборони Норвегії, заступниця міністра оборони Королівства Норвегія, Ерленд Беккестад (Erlend Bekkestad) - заступник директора департаменту міністерства оборони Норвегії, Торе Квалвік (Tore Kvalvik) - заступник директора Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (Центр CIDS), Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні та Грузії Уле Тер'є Хорпестад (Ole Terje Horpestad), аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Норвегія в Україні та Грузії Бойє Гардер Ліллерудом (Boye Garder Lillerud) та Руслан Бондар (Департамент воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України). Делегацію супроводжувала координаторка проєкту CIDS в Україні Надія Вершигора.

Національний інститут стратегічних досліджень представляли директор НІСД Олександр Литвиненко та заступник директора Олег Сінайко. 

На зустрічі, що носила ознайомчий і консультативний характер, сторони обговорили загальну динаміку та аспекти прогресу реформ в Україні на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції, оновлення українського політикуму, питання інвестиційного клімату та міжнародного співробітництва.