В НІСД відбулось обговорення стратегічного консенсус-прогнозу стосовно зовнішньоекономічних загроз для України в 2019 році

Поділитися:

11 грудня 2018 р. в Національному інституті стратегічних досліджень відбулось обговорення стратегічного консенсус-прогнозу стосовно зовнішньоекономічних загроз для України в 2019 р. Відкрив обговорення перший заступник директора НІСД Яблонський В. М.

 

У своєму виступі завідувач відділу зовнішньоекономічної політики НІСД О. М. Шаров надав основні висновки аналізу зовнішньоекономічних загроз, проведеного відділом, та запропонував учасникам дискусії висловити свої думки стосовно кожної групи загроз, а саме: міжнародних глобальних загроз; міжнародних регіональних загроз; внутрішніх загроз.

 


 

У засіданні приймали участь директор інституту демографії та соціальних досліджень Лібанова Є. М., науковий консультант з економічних питань Центру Разумкова Сіденко В.Р., голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій І. В. Бураковський, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Чужиков В.І., голова правління Інституту суспільно-економічних досліджень Максюта А.А., голова Національної науково-технологічної асоціації України Івченко В.І., заступник директора державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Кораблін С.О., завідувач кафедри економічної теорії Тернопільського національного економічного університету Козюк В.В. та інші провідні науковці та аналітики, що досліджують сферу зовнішньої економіки.

 

 

На завершення дискусії, заступник директора НІСД Я.А. Жаліло подякував всім за участь, та зазначив, що повні результати аналізу ризиків будуть представлені на початку 2019 р.