В НІСД відбувся візит експертної групи з питань кризового менеджменту

Поділитися:

27 листопада 2019 року в Національному інституті стратегічних досліджень відбувся візит експертної групи, до якої входили: президент Асоціації миротворців Фінляндії бригадний генерал Маурі Тапані Коскела, представники організації Ініціатива кризового менеджменту (CMI) Центру Мартті Ахтісаарі (Фінляндія) у складі старшого радника проєкту CMI Дениса Матвєєва та менеджера проєкту СМІ Василя Бельмеги, а також Олександр Москалець — радник з адвокаційних питань Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».

На зустрічі з боку НІСД були присутні директор НІСД Олександр Литвиненко, заступник директора НІСД Олег Сінайко і завідувачка відділу етнонаціональних відносин, реінтеграції та розвитку громадянського суспільства Інституту, координаторка робочої групи Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» Юлія Тищенко.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію у зоні конфлікту на Сході України, формування методів деокупації регіону та стратегії його реінтеграції. Також іноземні експерти ділились досвідом вирішення збройних конфліктів за допомогою залучення моніторингу та медіації з боку зовнішніх суб’єктів, зокрема, міжнародних організацій.

Сторони підтвердили свою готовність до подальшої співпраці, зокрема, в рамках роботи Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», створеної за ініціативи Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД).