Зустріч фахівців НІСД зі студентами спеціальності "Інформаційна аналітика"

Поділитися:

14 грудня 2016 року в  Національному інституті стратегічних досліджень  відбулась зустріч фахівців Інституту зі студентами І курсу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи (напрямок 1підготовки - «Інформаційна аналітика») Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Під час зустрічі учений секретар Інституту, доктор економічних наук, професор О.М. Ляшенко привітала студентів та повідомила основні відомості про структуру, цілі та завдання Інституту. Також студентів було ознайомлено з основними науковими працями Інституту, а окремі праці передано для потреб освітнього процесу.

 

Завідувач відділу інформаційної безпеки та розвитку інформаційного суспільства, доктор політичних наук Д.В. Дубов розповів про практичні аспекти діяльності аналітиків Інституту, про порядок підготовки та структуру аналітичних матеріалів які готує Інститут. Також було присвячено увагу процесу підготовки Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє та зовнішнє становище України".

 

Крім того, під час презентації були висвітлені окремі проблемні аспекти аналітичної роботи щодо різних напрямків державної політики.

 

 

 

23