Директор НІСД Олександр Богомолов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Й.В. Дарханом Калєтаєвим

Поділитися:

07 жовтня 2021 року в НІСД відбулась зустріч директора Інституту Олександра Богомолова з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Й.В. Дарханом Калєтаєвим. Від Посольства Республіки Казахстан в Україні в зустрічі взяли участь радник-посланник Сергій Коновалов, перший секретар Лейла Кісікова та другий секретар Азамат Каржаубаєв.

Керівництво Інституту на зустрічі представляли також заступник директора НІСД Ігор Веремій та керівник центру зовнішньополітичних досліджень Максим Паламарчук.

Сторони обговорювали питання перспектив двосторонніх відносин між Україною і Казахстаном, подальшого розвитку співробітництва в різних галузях економіки, транспортного сполучення, поглиблення співпраці в культурній та інформаційній сферах тощо.

В ході зустрічі були обговорені пропозиції щодо сприяння Посольства Казахстану в Україні в налагодженні співробітництва НІСД з Казахстанським Інститутом стратегічних досліджень та проведення спільних комунікативних заходів за участі представників урядових та експертних кіл України і Казахстану.

 

Зручніше отримувати якісну аналітику в месенджері? Підписуйтеся на наш Telegram-канал: t.me/niss_gov_ua

Фото: НІСД