Державна система захисту критичної інфраструктури в системі забезпечення національної безпеки

Поділитися:

В аналітичній доповіді досліджено організаційно-правові питання забезпечення захисту (безпеки) та стійкості критичної інфраструктури з точки зору управлінських підходів. 

На основі результатів огляду національного досвіду ряду країн продемонстровано безпосередній звʼязок питань захисту (безпеки) критичної інфраструктури та національної безпеки, а також зроблено висновок про вплив, який спричиняє фактор зрілості національних механізмів державного управління сектором безпеки та оборони, на вибір організаційно-правових підходів до забезпечення захисту важливих для життєдіяльності інфраструктурних систем і обʼєктів. 

З цієї точки зору проаналізовано стан запровадження концепції захисту критичної інфраструктури в Україні. Проаналізовано можливі варіанти розвитку державної політики у сфері забезпечення захисту (безпеки) та стійкості критичної інфраструктури. Зроблено висновки та запропоновано ряд рекомендацій щодо можливих подальших кроків у цій сфері.
 

Публікація розрахована на представників державних органів, науковців, незалежних експертів, представників громадських організацій та окремих громадян, котрих цікавлять  проблеми забезпечення національної безпеки України.

 

Фото: 24tv.ua

 

Повний текст аналітичної доповіді: