"Зелена книга з питань захисту критичної інфраструктури в Україні" Збірник матеріалів міжнародних експертних нарад

Поділитися:

Представлено низку аналітичних матеріалів з питань захисту критичної інфраструктури в Україні, висвітлено актуальні питання створення нормативних, організаційних і методологічних основ у цьому безпековому напрямі.

 

У частині І видання представлено Зелену книгу з питань захисту критичної інфраструктури в Україні, підготовлену в НІСД із залученням вітчизняних та іноземних експертів у зазначеній сфері.

 

До частини ІІ видання увійшли окремі доповіді та повідомлення учасників міжнародних експертних нарад із питань захисту критичної інфраструктури, організовані НІСД протягом 2014–2015 рр., а також створеної при Національному інституті стратегічних досліджень Міжвідомчої експертної робочої групи (МЕРГ) з питань протидії загрозам розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення, а також пов’язаних з ними терористичних загроз і захисту критично важливої для забезпечення життєдіяльності держави інфраструктури.


Розраховано на представників органів державної влади, співробітників правоохоронних органів і спецслужб, представників промисловості, науковців, експертів, а також на широке коло читачів, які цікавляться відповідною проблематикою.

завантажити

 

 

Аналітична доповідь: англомовна версія