"Developing the critical infrastructure protection system in Ukraine". Монографія

Поділитися:

1Видання представляє багаторічну роботу експертів та науковців Національного інституту стратегічних досліджень (у галузі досліджень проблем забезпечення енергетичної та техногенної безпеки) щодо впровадження в Україні найкращих світових політик і практик у сфері захисту національної критичної інфраструктури. У виданні узагальнено результати досліджень, подано базові законодавчі та концептуальні документи, аналітичні та оглядові матеріали, присвячені питанням упровадження концепції захисту критичної інфраструктури в Україні.


Це перше англомовне видання, у якому висвітлюються стан досягнутого прогресу і проблеми, які Україна має вирішити, щоб забезпечити відповідність рівня захисту та стійкості критично важливої інфраструктури відповідно до сучасних викликів та загроз.


Для іноземних партнерів, котрі співпрацюють з Україною у сферах національної безпеки, захисту критичної інфраструктури, врегулювання кризових ситуацій тощо.

 

Книга також буде корисною представникам органів державної влади України, правоохоронних та розвідувальних органів, державних і приватних компаній, ученим, експертам і всім, хто цікавиться темою захисту та відтворення критично важливої національної інфраструктури та пов’язаних з нею питань.