Ключові виклики для розвитку громадянського суспільства, 2020. Стан розвитку громадянського суспільства в Україні у 2020 році

Поділитися:

Представлена доповідь підготовлена на виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016–2020 роки (далі – Стратегія). Документ було затверджено Указом Президента України від 26 лютого 2016 р. No 68/20167.

Відповідно до завдань реалізації, моніторингу та оцінки виконання Стратегії Національний інститут стратегічних досліджень здійснює наукове супроводження цього процесу, зокрема оцінюючи провідні тенденції та виклики у сфері впровадження Стратегії.

Стратегію розраховано до кінця 2020 р. Тобто наразі час оцінити, наскільки повно протягом 4 років вдалося виконати ключові завдання та дотриматися пріоритетів стосовно розвитку інститутів громадянського суспільства. Наскільки ефективною була реалізація планів на виконання Стратегії? Які подальші кроки у сфері розвитку громадянського суспільства потрібно запланувати? 

Аналітична доповідь містить відповіді на ці запитання та задає подальші напрями для оновлення пріоритетів стратегічних документів у сфері політики сприяння розвитку громадянського суспільства та його інститутів.

Фото: НІСД

Повний текст аналітичної доповіді: