Розвідувальні дані як один із вирішальних факторів російсько-української війни

Поділитися:

Експертне середовище Республіки Польща й надалі здійснює системний моніторинг перебігу російсько-української війни, аналізує роль окремих чинників, що впливають на позицію сторін. За їх висновками, Україна успішно протистоїть агресії РФ як в оборонній сфері, так і у сфері розвідки.

Деякі країни-члени НАТО підтримують боротьбу Українського народу проти російської навали, надають необхідні матеріальні ресурси, зокрема протитанкові системи та зенітно-ракетні комплекси.

Водночас для досягнення успіхів у війні особливо цінним є також співпраця спецслужб, інформація про яку, звісно, не може афішуватися.

Високу ефективність і масштаб співпраці розвідувальних спецслужб України та країн НАТО зумовлено якісною зміною сприйняття Росії з боку західних спецслужб. Наразі РФ є для них розвідувальним пріоритетом.

Такий підхід, власне, може бути одним із ключових чинників російсько-української війни.

Зміни у сприйнятті Росії в розвідувальному аспекті стосуються не суто збору даних із кількох джерел, а їх включення до процесів аналізу та ухвалення політичних рішень у Вашингтоні, Лондоні та, ширше, в усьому трансатлантичному просторі.

 

Отримуйте якісну та актуальну аналітику від НІСД у зручному для вас форматі:

- читайте нас у Telegram 
- слухайте на Google Podcast 
- дивіться на YouTube

Фото: НІСД

 

Докладніше в аналітиці: