Розширення можливостей фермерських господарств як суб’єктів надання туристичних послуг в Україні

Поділитися:

Статтею 404 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС передбачено, зокрема, необхідність обміну знаннями та найкращими практиками щодо політики розвитку сільських територій з метою сприяння економічному добробуту громад.

Європейські політики і практики сталого розвитку сільських територій спрямовані на диверсифікацію економічної діяльності громад, зокрема, через розвиток екологічного, сільського (аграрного), зеленого, спортивного, гастрономічного, подієвого та інших видів туризму.

В аналітичній записці експертів НІСД ідентифіковано перешкоди для надання туристичних послуг українськими фермерськими господарствами.

Надано рекомендації органам державної влади, врахування яких сприятиме підтримці та забезпеченню розвитку фермерських господарств, активізації підприємництва в сільській місцевості, реалізації трудового потенціалу територіальних громад, зокрема, на основі розвитку екологічного, сільського (аграрного), зеленого та інших видів туризму, як наслідок, створенню умов для сталого розвитку сільських територій та забезпеченню їх конкурентоспроможності.

 

Зручніше отримувати якісну аналітику в месенджері? Підписуйтеся на наш Telegram-канал: t.me/niss_gov_ua

Фото: freepik.com, НІСД

Докладніше в аналітиці: