Експерт НІСД взяв участь в програмі «Сьогодні. Вдень» на Першому каналі Українського радіо, присвяченій перспективам відновлення світової економіки після пандемії коронавірусу

Експерт НІСД Іван Ус взяв участь в програмі «Сьогодні. Вдень» на Першому каналі Українського радіо, присвяченій перспективам відновлення світової економіки після пандемії коронавірусу.

У студії Першого каналу Українського радіо 12 травня головний консультант відділу нових викликів центру зовнішньополітичних досліджень Іван Ус окреслив перспективи відновлення економічного життя в провідних країнах світу. Він розповів про дослідження НІСД, присвячені найближчим перспективам світової економіки, зокрема стосовно впливу пандемії коронавірусу на світову торгівлю та розробленим Світовою організацією торгівлі оптимістичним та песимістичним сценаріям розвитку подій.

Іван Ус: «Ситуація на сьогодні дає підстави стверджувати, що світ іде по оптимістичному сценарію розвитку торгівлі, відповідно до якого вже у 2021 році обсяги світової торгівлі будуть на 3-4% меншими, ніж вони були б у цьому році, згідно з динамікою розвитку світової торгівлі у 2011-2018 роках».

Також Іван Ус ознайомив слухачів з результатами проведеного в НІСД дослідження динаміки торгівлі України у перші чотири місяці 2020 року.

Докладніше у відео: