Анонс! 25 лютого 2021 року відбудеться Міжнародний круглий стіл «Створення нормативно-правової бази забезпечення безпеки та стійкості КІ: попередні підсумки та пріоритети подальшої роботи»

Поділитися:

Дата: 25 лютого 2021 року відбудеться Міжнародний круглий стіл (на платформі ZOOM) тему «Створення нормативно-правової бази забезпечення безпеки та стійкості КІ: попередні підсумки та пріоритети подальшої роботи».

Віртуальне засідання круглого столу організовується Національним інститутом стратегічних досліджень (НІСД) та Представництвом НАТО в Україні. Засідання міжнародного круглого столу присвячене підбиттю попередніх підсумків створення нормативно-правової бази для розбудови державної системи безпеки та стійкості критичної інфраструктури (ДСБСКІ) та узгодженню спільних дій суб’єктів, залучених до створення державної системи захисту критичної інфраструктури, з реалізації пріоритетних завдань для подальшої роботи у цьому напрямі.

Запрошуються представники державних органів, включаючи правоохоронні органи та спецслужби, міжнародних організацій, наукових установ, державних і приватних компаній, які володіють/управляють обʼєктами та системами, що потенційно належать до критичної інфраструктури, представники експертних організацій тощо.

Під час засідання будуть представлені, насамперед, короткі доповіді запрошених представників державних органів України, міжнародних організацій, наукових установ і професійних обʼєднань, які брали участь у розробці концептуальних документів та проектів нормативно-правових документів.

  • Тема: «Створення нормативно-правової бази забезпечення безпеки та стійкості КІ: попередні підсумки та пріоритети подальшої роботи».
  • Дата: 25 лютого 2021
  • Початок: 11:00
  • Круглий стіл буде проведено в он-лайн форматі на платформі ZOOM.
  • Для організації участі у заході необхідно зареєструватись та повідомити e-mail, на який Вам буде направлено лінк доступу.
  • Попередня реєстрація учасників проводитиметься з 10 по 24 лютого (до 16.00) 2021 р.
  • За довідками щодо організації засідання, а також для подання заявок на участь звертатися до відділу критичної інфраструктури, енергетичної та екологічної безпеки НІСД.
  • Контактна особа: с.н.сп. Кондратов Сергій Іванович: e-mail: sergiykondratov@ukr.net, тел.:+38(097)4460025.

 

Фото: freepik.com