Директор НІСД Олександр Литвиненко взяв участь у міжвідомчій робочій нараді з питання розбудови національної системи стійкості

Поділитися:

Директор НІСД Олександр Литвиненко та завідувачка відділу проблем стратегічного планування центру безпекових досліджень НІСД Ольга Резнікова взяли участь у міжвідомчій робочій нараді з питання розбудови національної системи стійкості, яка відбулася 20 листопада 2020 року під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України О. Данілова. 

Стійкість визначено однією з основних засад, на яких ґрунтується Стратегія національної безпеки України. Стратегією передбачено запровадження національної системи стійкості для забезпечення високого рівня готовності суспільства і держави до реагування на широкий спектр загроз.

На основі аналізу кращих світових практик Національним інститутом стратегічних досліджень розроблено рекомендації щодо підготовки:

Пропозиції НІСД використано при підготовці низки проектів нормативно-правових документів з питань розбудови національної системи стійкості, які обговорювалися на нараді.

Фото: informator.press