Експерти НІСД долучилися до дослідницького проекту «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття»

Поділитися:

15-18 квітня 2019 р. делегація співробітників НІСД у складі старшого наукового співробітника відділу проблем зовнішньої політики та міжнародної безпеки НІСД Кравченка В.В. та молодшого наукового співробітника відділу проблем зовнішньої політики та міжнародної безпеки НІСД Давимуки О.О. відвідала Миколаївську область в ході реалізації дослідницького проекту «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття».

15-17 квітня 2019 року на базі районних державних адміністрацій були проведені круглі столи з представниками органів місцевого самоврядування, академічного середовища, громадськими активістами в містах Первомайськ (15 квітня), Южноукраїнськ (16 квітня) та Очаків (17 квітня). Під час круглих столів відбулася презентація результатів соцопитувань та експертна розмова щодо актуальних проблем регіональної ситуації в сфері безпеки.

Дослідницький проект «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття»
Дослідницький проект «Український фронтир: виклики для Причорномор’я та Закарпаття»

Організатором проекту «Український фронтир» виступає Національний інститут стратегічних досліджень у партнерстві з громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» за сприяння Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні. Проект спрямований на вивчення актуальних загроз та викликів в мультикультурних, полінаціональних регіонах, де існують ризики посилення конфліктогенності через внутрішні та зовнішні чинники, які формують регіональне безпекове середовище.