Експерти НІСД відвідали м. Суми у ході реалізації проєкту «Паспорт безпеки України: регіональний та національний виміри – 2019»

Поділитися:

1-2 серпня 2019 р. експерти Національного інституту стратегічних досліджень Валерій Кравченко та Олександра Давимука відвідали м. Суми (Сумська область) у ході реалізації проєкту «Паспорт безпеки України: регіональний та національний виміри – 2019».

1 серпня 2019 року на базі Сумського державного університету та 2 серпня 2019 р. на базі Сумської обласної державної адміністрації співробітники Інституту провели круглі столи на тему «Паспорт безпеки України: Сумський регіональний вимір» з представниками академічного середовища, органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних структур, громадськими активістами. Під час круглих столів відбулася презентація та дискусія щодо результатів вивчення регіональної ситуації у сфері безпеки, здійснених на основі соціологічних досліджень та експертного опитування.

Організатором проєкту виступає громадська організація «Центр міжнародної безпеки» у партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень і Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та за сприяння Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінститут). Проєкт спрямований на вивчення актуальних загроз та психологічних драйверів населення, визначення специфічних проблем, які формують регіональне безпекове середовище.