Експертка НІСД Ольга Резнікова виступила у рамках дводенного  семінару з розбудови національної стійкості

Поділитися:

12 лютого 2020 року завідувачка відділу проблем стратегічного планування центру безпекових досліджень Інституту Ольга Резнікова виступила у рамках дводенного  семінару з розбудови національної стійкості, організованого Офісом оборонного співробітництва США спільно з Програмою цивільно-військового співробітництва у сфері готовності до надзвичайних ситуацій НАТО.

Пані Резнікова презентувала бачення Інституту щодо змістовного наповнення проекту Концепції національної стійкості, його структури і порядку прийняття. Також у виступі піднімалися окремі питання щодо організаційного забезпечення та функціонування певних механізмів у системі забезпечення національної стійкості, викладені в аналітичних записках «Щодо концепції забезпечення національної стійкості в Україні» та «Щодо координації діяльності з розбудови національної стійкості (стратегічний рівень)».

В обговоренні інших питань у рамках семінару взяли участь головні консультанти  відділу проблем стратегічного планування центру безпекових досліджень Інституту Костянтин Войтовський і Андрій Лепіхов.