Обговорення проекту Закону України "Про державну політику з енергетичної безпеки України"

Поділитися:

218 грудня 2017 року у Верховній Раді України відбувся круглий стіл на тему: «Презентація проекту закону про державну політику з енергетичної безпеки». Захід відбувся за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння Уряду Великої Британії.

 

Для участі запрошувались депутати профільних комітетів Верховної Ради України, представники центральних органів виконавчої влади України, іноземних країн та міжнародних організацій, суб’єктів енергетичного ринку України, а також неурядових організацій та провідних ЗМІ.

 

Метою круглого столу стало обговорення сучасних викликів національній та енергетичній безпеці, які мають регулюватися законодавством України, а також інструменти посилення енергетичної безпеки країни.

 

У засіданні взяв участь завідувач відділу енергетичної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Суходоля, який у своєму виступі розкрив особливості майбутнього законодавчого акту, покликаного врегулювати питання енергетичної безпеки. Зокрема він відзначив раніше проведені Інститутом дослідження щодо визначення предмету діяльності у сфері енергетичної безпеки та роботу з імплементації відповідних положень до Енергетичної стратегії України на період до 2015 року та Концепції створення державної системи захисту критичної інфраструктури.

 

Див. відео: