Представники НІСД зустрілися з представниками Місії з оцінки потреб у контексті підготовки до спостереження за виборами Президента України

Поділитися:

Перший заступник директора НІСД Василь Яблонський, керівник Центру досліджень проблем РФ Петро Бурковський, завідувач відділу етнонаціональних досліджень, реінтеграції та розвитку громадянського суспільства Юлія Тищенко, завідувач відділу розвитку політичної системи Ірина Павленко та заступник завідувача Олександр Даниляк 23 листопада зустрілися з представниками Місії з оцінки потреб у контексті підготовки до спостереження за виборами Президента України Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (ОБСЄ/БДІПЛ).

 

Направлення місії до України напередодні проведення виборів є усталеною практикою у світлі зобов’язань ОБСЄ щодо проведення вільних і чесних виборів та запрошення міжнародних спостерігачів. До складу делегації входили Директор департаменту з питань виборів БДІПЛ А. Шлик та радник з питань виборів У. Ахундлу.

 

 

Під час зустрічі обговорювалися питання підготовки України до проведення чергових виборів Президента України, окремі аспекти нормативно-правового забезпечення виборчої кампанії та врахування рекомендацій місії ОБСЄ/БДІПЛ за спостереженням за виборами за підсумками попередніх президентських виборів 2014 р.

 

Також співробітники Інституту відповіли на ряд питань представників Місії щодо особливостей соціологічного прогнозування в Україні та основних проблем, які можуть виникнути під час проведення виборчої кампанії. Окрему увагу було звернуто на загрози пов’язані із втручанням РФ у виборчий процес в Україні.


За підсумками зустрічі представники Місії подякували співробітникам Інституту за змістовну бесіду та висловили побажання продовжити співпрацю.