Участь НІСД у Програмі професійної підготовки НАТО серед наставників майбутнього покоління державних службовців

Поділитися:

Минулого тижня з 2 по 6 липня 2018 р. на базі Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України в рамках Програми професійної підготовки Україна – НАТО при Офісі зв’язку НАТО вже третє відбулася щорічна літня Академія з підвищення професійної компетенції для 50 молодих управлінців «YOUNG UA Summer Academy 2018».

Робочою мовою заходу традиційно була англійська.

 

Впродовж п’яти днів проводилися навчання з питань управління проектами, стратегічних комунікацій та інформаційного менеджменту, євроатлантичної інтеграції та публічної дипломатії, навичок ведення переговорів та планування, управління людськими ресурсами, гендерної рівності та соціальних медіа.

 

Програму урочисто відкрили Голова Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков та Директор Дипломатичної академії ім. Г. Удовенка при МЗС України Сергій Корсунський.

 

Від НІСД в групу старших наставників була запрошена випускниця Програми 2017 року головний консультант відділу фінансової безпеки Юлія Касперович. Для слухачів Академії читали лекції Голова Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) Олексій Гончарук про важливість реформи публічних послуг; громадський діяч, співзасновник платформи «Нова Країна», викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар про модернізацію України у глобальному контексті; заступник Генерального директора з персоналу ПАТ «Укрпошта», екс-директор Департаменту персоналу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (2015-2016 рр.) Лілія Бушіна про попит на професійні компетенції у публічному секторі; співзасновник «Українського кризового медіа-центру» Василь Мірошніченко про публічну дипломатію; радник Міністра інформаційної політики України, директор Центру стратегічних комунікацій «Stratcom Ukraine» Аліна Фролова про інструменти комунікації змін та ін. Лекції щодня продовжувалися жвавою роботою у чотирьох групах над прикладними завданнями професійного розвитку.

 

На завершення програми з особливостями роботи НАТО слухачів Академії ознайомили спеціальний радник Міністерства оборони України від Великої Британії Філ Джонс; відповідальний за напрям Галузевої взаємодії з НАТО Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Генчев та керівник Програми професійної підготовки Україна – НАТО Ове Уруп-Медсен.

 

Нові випускники Програми професійної підготовки Україна – НАТО «YOUNG UA Summer Academy 2018» поповнили спільноту молодих активних лідерів, які постійним підвищенням своєї професійності стають надійною запорукою модернізації сектору безпеки та оборони України.