Участь співробітника НІСД у міжнародній конференції «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід...»

Поділитися:

115 грудня 2017 року у приміщенні Національної академії прокуратури України відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України».

 

Організатором конференції виступила Національна академія прокуратури України спільно з Генеральною прокуратурою України, Всеукраїнською асоціацією кримінального права, Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національною академією правових наук України, Дніпропетровським університетом внутрішніх справ, Вищим навчальним закладом публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» у Кракові (Республіка Польща), Українською асоціацією прокурорів, Консультативною місією Європейського Союзу.

 

У ході заходу було обговорено низку питань у сфері боротьби з тероризмом: міжнародно-правові, процесуальні, криміналістичні аспекти протидії терористичній діяльності, нелегальна міграція як передумова виникнення терористичної діяльності, діяльність правоохоронних органів і спеціальних служб у сфері розслідування злочинів, віднесених до терористичної діяльності, та мінімізації їх наслідків. У роботі конференції взяв участь заступник завідувача відділу проблем національної безпеки НІСД А.О. Місюра, який представив результати останніх досліджень Інституту у цій сфері.