Відбулася зустріч між керівництвом Інституту та делегацією Департаменту з питань політики, аналізу та координації Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні

Поділитися:

19 вересня у Національному інституті стратегічних досліджень відбулася зустріч між керівництвом Інституту та делегацією Департаменту з питань політики, аналізу та координації Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні. У зустрічі взяли участь директор НІСД Олександр Литвиненко, заступниця директора НІСД Гелена Саврук, керівник Департаменту з питань політики, аналізу та координації КМЄС Балаж Ярабік і радниця з політичних питань КМЄС Анета Єрсакова.

Представники НІСД розповіли гостям про історію створення Інституту, його функції та актуальні завдання, зокрема, участь у розробленні проекту нової редакції Стратегії національної безпеки України. Було зазначено, що місія Інституту полягає зокрема у налагодженні партнерства з іншими аналітичними центрами України, комунікації з медіа та громадськими організаціями, а співпраця з міжнародною спільнотою є пріоритетним напрямом діяльності. Зі свого боку делегати КМЄС запропонували надання консультацій експертам НІСД та підтвердили готовність до плідної співпраці з Інститутом.