Відбувся круглий стіл на тему «Паспорт безпеки України 2018: національний та регіональний виміри»

Поділитися:

7 грудня 2018 року у приміщенні залу засідань Вченої Ради Національного інституту стратегічних досліджень відбувся круглий стіл на тему «Паспорт безпеки України 2018: національний та регіональний виміри». Під час заходу було оприлюднено результати дослідження в рамках проекту, реалізованого ГО «Центр міжнародної безпеки» та НІСД у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Укртелерадіопресінститутом і регіональними партнерами за фінансової підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

 

На початку роботи круглого столу із вступними промовами виступили директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, директор Укртелерадіопресінституту Ярослав Літинський, керівник проектів Центру інформації та документації НАТО Світлана Ротаєнко.

 

Після вітальних промов старші наукові співробітники відділу проблем зовнішньої політики та міжнародної безпеки НІСД Валерій Кравченко та Андрій Каракуц презентували результати польового дослідження, проведеного в шести обласних центрах України (Одесі, Рівному, Чернігові, Кропивницькому, Сєвєродонецьку, Запоріжжі). Організатори ознайомили учасників круглого столу з основними проблемами та викликами, які визначають специфіку даних регіонів і формують комплексний характер національного безпекового простору. Модератором заходу виступив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Костянтин Кононенко.

 

Після презентації результатів дослідження серед учасників розпочалася дискусія, до якої залучилися представники органів державної влади, правоохоронних структур, академічного середовища та громадських організацій.

 

У роботі круглого столу взяли участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Міністерства оборони України, Апарату Ради національної безпеки і оборони, Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної академії СБУ України тощо.

 

Матеріали дослідження можна знайти за посиланням