Українська ідентичність у глобалізованому світі: що впливає на процеси соціальної інтеграції

Поділитися:

Якою є сьогодні українська ідентичність у глобалізованому світі? Що впливає на процеси соціальною інтеграції? Пошуку відповідей на ці питання присвячена монографія доктора філософських наук,  головного наукового співробітника НІСД Степіка Михайла Тимофійовича.

Дана монографія є науковим дослідженням впливу глобалізаційних процесів на існування та розвиток держав-націй, особистісну і колективну ідентичність. Особливу увагу приділено проблемам українського національного будівництва, зумовлених  поширенням космополітичних глобалізаційних практик, наростанням внутрішніх викликів українській національній ідентичності та гібридною агресією Росії проти України. В роботі проаналізовано  концепції глобалізації як зарубіжних, так і вітчизняних дослідників, їх бачення впливу глобалізації на цивілізаційні перспективи людства.

Монографія розрахована на політиків, науковців, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами становлення української нації та її ідентичності, і питаннями захисту суверенності та незалежності держави.

Докладніше: