Круглий стіл "Проблеми та напрями реалізації експортного потенціалу паливно-енергетичного комплексу України"

Поділитися:

Uchast28 грудня 2010 року у Національному інституті стратегічних досліджень (НІСД) відбулося засідання "круглого столу" за темою "Проблеми та напрями реалізації експортного потенціалу паливно-енергетичного комплексу України".

 

У ході засідання обговорено ключові проблеми реалізації експортного потенціалу ПЕК, ефективність державного регулювання експортної діяльності у паливно-енергетичному комплексі та пріоритетні напрями роботи Уряду і реалізації експортного потенціалу вітчизняного ПЕК.

 

UchastУ засіданні взяли участь представники Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Національної комісії регулювання електроенергетики України, НАК "Енергетична компанія України", співробітники наукових та експертних установ, представники недержавних аналітичних організацій, провідні експерти галузі.

 

Список учасників.

 

Під час засідання презентовано аналітичну доповідь Національного інституту стратегічних досліджень з основних питань, винесених на обговорення.

 

Аналітична доповідь НІСД.

 

Винесені на обговорення питання викликали жваву дискусію учасників засідання, за результатами якої планується видання збірника матеріалів.